“Зелений Промінь” та “REMAR Україна”: єднаємо зусилля для допомоги нужденним

Громадська організація “Зелений Промінь” та благодійна організація “REMAR Україна” об’єднали зусилля, щоб допомогти людям, які опинились у складній життєвій ситуації.

В рамках співпраці “Зелений Промінь” надав “REMAR Україна” значну партію гуманітарної допомоги, а саме речі,взуття та іграшки.
Ця допомога буде передана людям, які постраждали від війни, людям похилого віку, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям та іншим людям які опинилися у скруті.
“Зелений Промінь” та “REMAR Україна” закликають всіх небайдужих людей долучитися до допомоги нужденним. Разом ми можемо зробити їхнє життя трохи кращим.

Новини & Події

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Вдячні нашим партнерам за співпрацю. Якщо бажаєте приєднатись до проекту "Чисте довкілля", зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб за вказаними контактами на сайті.

Зберігаймо разом чисте довкілля та піклуймося про майбутнє.

ГО "Зелений промінь"

ГО «Зелений промінь» – це неприбуткова організація, заснована на початку 2020 року, метою якої є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних та інших інтересів особливо соціально незахищених та малозабезпечених категорій населення.

Точка видачі одягу

Видача відбувається що середи

з 14.00 -16.00 години.