“Зелений промінь” та “Дім Турботи Sant’Egidio”: турбота про тих, хто цього потребує

Громадська організація “Зелений промінь” відома своєю невтомною діяльністю з підтримки людей, які опинились у складних життєвих обставинах. Нещодавно організація здійснила ще один крок на шляху до покращення життя людей, надавши вагому допомогу центру гуманітарної допомоги переселенцям “Дім Турботи Sant’Egidio”.

Завдяки допомозі від ГО “Зелений промінь” центр отримав велику партію теплого одягу. Це допоможе переселенцям, які змушені були залишити свої домівки через війну, пережити холодну пору року та відчути себе трохи затишніше.

“Зелений промінь” щиро дякує всім, хто долучився до цієї ініціативи. Ваша підтримка дарує людям надію та віру в краще майбутнє.

Разом ми можемо зробити більше

Новини & Події

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Вдячні нашим партнерам за співпрацю. Якщо бажаєте приєднатись до проекту "Чисте довкілля", зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб за вказаними контактами на сайті.

Зберігаймо разом чисте довкілля та піклуймося про майбутнє.

ГО "Зелений промінь"

ГО «Зелений промінь» – це неприбуткова організація, заснована на початку 2020 року, метою якої є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних та інших інтересів особливо соціально незахищених та малозабезпечених категорій населення.

Точка видачі одягу

Видача відбувається що середи

з 14.00 -16.00 години.