Звітність проєкту “Чисте довкілля” за 2023 рік

У 2023 році ГО «Зелений Промінь»  зміцнює свою позицію у втіленні проєкту “Чисте довкілля” у дійсність. Команда ставить перед собою мету створити ефективну систему збору вживаних речей, яка була розміщена по всьому місту Київ та Київській області. Початковий крок включав установку декількох контейнерів, а сьогоднішнім результатом стала мережа з сотні контейнерів, що охоплюють усі райони міста Київ, а також Київської області. Використовуючи ці контейнери, кожний мешканець Києва отримав можливість позбавитись непотрібного одягу та взуття, пропонуючи їм шанс на повторне використання або адекватну утилізацію. 

На сьогоднішній день наша країна зіткнулась з надзвичайними складнощами. Наслідки подій не оминули нікого, включаючи нас. Але завдяки розумінню та невимовній підтримці наших партнерів, однодумців та всіх небайдужих киян, тим, хто докладав зусиль до нашого проєкту “Чисте довкілля”, нам вдається продовжувати роботу та розвиток. Ми хотіли б висловити щирі слова подяки за вашу зацікавленість, підтримку та активну участь, адже лише разом ми зможемо рухатись уперед і досягти всіх цілей.

За 2023 рік було зібрано       478000 кілограмів одягу, взуття та інших речей.

З зібраних речей було відібрано 284000 кілограмів та направлено в пункти видачі одягу, громадські організації та благодійні фонди що займаються допомогою тим верствам населення, що цього потребують. Окремо хочемо виділити та подякувати таким організаціям, як:

  •  Управління соціальної політики, захисту населення Деснянського району міста Київ.
  • Шевченківський територіальний центр соціального обслуговування;
  • ГО «Фонд інвалідів Чорнобиля».
  • Закарпатський обласний Благодійний Фонд допомоги вдовам, сиротам та інвалідам.
  • ГО «Друзі спільноти святого Ерідія».
  • Благодійний Фонд «Сила Ужгорода».

Ми також дуже вдячні тій великій кількості волонтерів, що звертались до нас з різних міст України. Завдяки їхнім зусиллям було передано багато допомоги напряму тим людям, які цього потребували найбільше: пораненим військовим, що захищають нас, та знаходяться в лікарнях, пунктах відновлення чи на передовій; постраждалим від підриву Каховської ТЕС в Херсонській області; внутрішньо переміщеним особам, що залишились без свого житла.

Також, речі направлялись в пункти, де малозабезпечені верстви населення мають можливість безкоштовно взяти собі потрібні їм речі.

Значна частина зібраних речей (близько 170000 кілограмів), які є непридатними для повторного використання, було відсортовано та віддано під реалізацію – це бавовняні вироби (для подальшого використання як «ганчірки» тощо), в’язані (які перемелюються і використовуються як наповнювач в інші текстильні вироби) і джинс (використовується для виробництва будівельних рукавиць). Таким чином покриваються витрати на збір, сортування, зберігання та відправлення речей.

Також, за виручені кошти від реалізації речей та співпраці з Військовою частиною вдалось відремонтувати 2 машини та закуплено 6 FPV-дронів, які були передані для бійців ЗСУ.

2023 рік став важливим кроком для нас в становленні проєкту «Чисте довкілля». Було багато викликів і труднощів, з якими ми б не справились на одинці. Вдячні за співпрацю та підтримку всіх, хто долучився до нас. Ми й надалі будемо прагнути не зупинятись на досягнутому та розвиватись, щоб й надалі ділитись з Вами новими звершеннями в спільній справі. Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Новини & Події

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Вдячні нашим партнерам за співпрацю. Якщо бажаєте приєднатись до проекту "Чисте довкілля", зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб за вказаними контактами на сайті.

Зберігаймо разом чисте довкілля та піклуймося про майбутнє.

ГО "Зелений промінь"

ГО «Зелений промінь» – це неприбуткова організація, заснована на початку 2020 року, метою якої є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних та інших інтересів особливо соціально незахищених та малозабезпечених категорій населення.

Точка видачі одягу

Видача відбувається що середи

з 14.00 -16.00 години.