Звітність проєкту “Чисте довкілля” за 2021 рік

ГО “Зелений промінь” весною 2021 року розпочала втілювати проєкт “Чисте довкілля” в реальність. А саме встановлення перших спеціальних контейнерів та налагодження збору речей в місті Київ. Протягом всього року, ми створювали та налагоджували систему для збору речей.

Головним завданням стало збільшення кількості контейнерів та розміщення їх в доступних місцях для мешканців міста та зручності користування. В грудні 2021 року, було встановлено понад 60 шт. контейнерів у різних районах міста Київ – в чому, хочемо виразити велику подяку нашим партнерам, які допомогли нам в досягненні цього результату.

Також, одним з перших завдань, було налагодження подальшого перерозподілу зібраних речей та правильного використання, згідно з нашим проєктом.

Вже в перші місяці, мешканці активно користувалися нашими спеціальними контейнерами, здавали речі, проявляли зацікавленість проєктом, звертались до нас за детальнішою інформацією. Завдяки всім людям, які долучились до проєкту і замість того, щоб викинути власні непотрібні речі на сміттєзвалище – віддали їх на подальше сортування та раціональне використання.

За 2021 рік, було зібрано 26868 кілограмів одягу та взуття.

Більша частина зібраних речей, а саме 25818 кілограм, передались до Закарпатського обласного Благодійного Фонду допомоги вдовам, сиротам та інвалідам. Спільними зусиллями доставляли потрібні речі тим, хто цього потребує.

Також, 1050 кілограм зібраних речей, було віддано під реалізацію. А на виручені кошти (8600 гривень), була придбана техніка та канцтовари для Чинадіївського дитячого будинку (а саме: ксерокс, принтер, зошити, фарби для малювання, ватмани та інше шкільне приладдя для навчання).

За всі досягнуті результати ГО “Зелений промінь” безмежно вдячна всім, хто взяв участь і допомагав в реалізації проєкту “Чисте довкілля” – без Вас це було б неможливо.

Новини & Події

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Вдячні нашим партнерам за співпрацю. Якщо бажаєте приєднатись до проекту "Чисте довкілля", зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб за вказаними контактами на сайті.

Зберігаймо разом чисте довкілля та піклуймося про майбутнє.

ГО "Зелений промінь"

ГО «Зелений промінь» – це неприбуткова організація, заснована на початку 2020 року, метою якої є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних та інших інтересів особливо соціально незахищених та малозабезпечених категорій населення.

Точка видачі одягу

Видача відбувається що середи

з 14.00 -16.00 години.