Звітність проєкту “Чисте довкілля” за 2022 рік

У 2022 році ГО “Зелений промінь” крок за кроком втілює проєкт «Чисте довкілля» в реальність, а саме — створює діючу систему для збору речей.

 Початковим завданням стало встановлення кількох контейнерів у місті Київ, а результатом — аж десятків одиниць у всіх районах міста. Щоб кожен мешканець міста мав змогу, замість звичного викидання непотрібного одягу та взуття в смітники, скористатись контейнерами та надати речам шанс на повторне використання або ж утилізацію.

 З початку року наша країна зіткнулась зі страшним лихом. Наслідки війни не оминули нікого в нашій країні, зокрема й нас. Тільки завдяки розумінню і настільки важливій в цей час підтримці наших партнерів, однодумців та всіх небайдужих мешканців міста Київ – кожного, хто доклав зусиль до проєкту «Чисте довкілля», всього за кілька місяців нам вдалось відновити роботу і продовжити розвиватись далі. За що ми хочемо виразити велику подяку! Адже завдяки Вашій зацікавленості, підтримці та участі, ми разомможемо рухатись вперед і досягати всіх цілей для збереження нашого довкілля.

 На кінець 2022 року було встановлено понад двісті контейнерів у місті Київ, а також налагоджено повноцінне і стабільне обслуговування всіх контейнерів.

 За 2022 рік було зібрано 418300 кілограмів одягу, взуття та інших речей.

  Більша частина зібраних речей (259900 кілограмів) була передана тим людям, які цього потребували. Відправлення речей, придатних для повторного використання, було виконано за участі багатьох організацій, таких як: Закарпатський обласний Благодійний Фонд допомоги вдовам, сиротам та інвалідам; ГО «Друзі спільноти святого Егідія»; ГО «Фонд інвалідів Чорнобиля»; Управління соціального захисту населення Деснянського району м. Київ. Також речі направлялись в пункти, до яких звертаються вимушено переселені особи.

 Частину зібраних речей, а саме 12000 кілограмів, було реалізовано, а завдяки вирученим коштам, закуплено та передано зарядну станцію для дитячого будинку «Чебурашка» в Білоцерківському районі, а в центр гуманітарної допомоги переселенцям «Дім турботи Sant’Egidio» було придбано необхідну кількість дитячих стільців в зали.

  Також значну частину зібраних речей (близько 98000 кілограмів), які виявились непридатними для повторного використання, було відсортовано на бавовняні вироби (для подальшого використання як «ганчірки» тощо), в’язані (які перемелюються і використовуються як наповнювач в інші текстильні вироби) і джинс (використовується для пошиву будівельних рукавиць).

Як і для всіх мешканців нашої країни, для нас цей, 2022 рік, був складним. З початку запуску проєкту «Чисте довкілля» ми набули безцінного досвіду, і окремо вдячні всім небайдужим, хто звертався до нас і вказував на наші помилки, допомагаючи виправити недоліки в наших починаннях. Ми продовжуватимемо навчатись та розвиватись в цьому напрямку і ділитись з Вами нашими новими досягненнями та успіхами.

Новини & Події

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Вдячні нашим партнерам за співпрацю. Якщо бажаєте приєднатись до проекту "Чисте довкілля", зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб за вказаними контактами на сайті.

Зберігаймо разом чисте довкілля та піклуймося про майбутнє.

ГО "Зелений промінь"

ГО «Зелений промінь» – це неприбуткова організація, заснована на початку 2020 року, метою якої є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних та інших інтересів особливо соціально незахищених та малозабезпечених категорій населення.

Точка видачі одягу

Видача відбувається що середи

з 14.00 -16.00 години.