ГО “Зелений промінь” дарує світло та надію дитячому будинку “Чебурашка”

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу full_j8c6zb9m-768x1024.jpg

ГО “Зелений промінь” не здається перед труднощами та продовжує допомагати нужденним. Нещодавно організація здійснила щирий та щедрий вчинок, подарувавши зарядну станцію “Allpowers S200” дитячому будинку “Чебурашка”, що знаходиться в смт. Рокитне, Білоцерківського району.

В умовах складної ситуації з електроенергією в країні даний подарунок стає справжнім рятівником для маленьких мешканців дитячого будинку. Завдяки зарядній станції “Allpowers S200” вони зможуть безперебійно навчатися, розвиватися та відчувати себе комфортно, навіть коли зникає світло.

“Зелений промінь” щиро вірить, що кожна дитина має право на щасливе дитинство, адже вони – наше майбутнє. Організація висловлює подяку всім, хто долучився до цієї ініціативи та допоміг дарувати світло та надію маленьким українцям.

Новини & Події

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Вдячні нашим партнерам за співпрацю. Якщо бажаєте приєднатись до проекту "Чисте довкілля", зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб за вказаними контактами на сайті.

Зберігаймо разом чисте довкілля та піклуймося про майбутнє.

ГО "Зелений промінь"

ГО «Зелений промінь» – це неприбуткова організація, заснована на початку 2020 року, метою якої є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних та інших інтересів особливо соціально незахищених та малозабезпечених категорій населення.

Точка видачі одягу

Видача відбувається що середи

з 14.00 -16.00 години.